top of page

HALI YIKAMA

Halı yıkama işlemi ciddiye alınması gereken bir iştir. Ankara Güveniş Halı Yıkama Olarak Yıkama olarak halı yıkama işini ciddiye alıp, otoparkta tazyikli suyla değil, bu iş için özel üretilmiş profesyonel makinalarla halı yıkama ve halı kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Güveniş Halı Yıkama’da yıkanan tüm ürünler kapalı kurutma odasında hijyenik ortamda kurutulur ve ürünlerin kapıdan alınmasından, geri teslim edilmesine kadar ki tüm süreçte müşteri memnuniyeti en üst seviyede gözetilir. Halılarınızı ve diğer ürünlerinizi türüne uygun yöntemler ve şampuanlarla yıkıyor, hijyenik koşullarda kurutuyor ve en kısa sürede teslim ediyoruz.

iStock-1205874953.jpg
iStock-524553662.jpg

KOLTUK YIKAMA

Koltuklarımıza bulaşan bakteriler, tozlar, ter gibi maddeler ve sıvılar direk koltuklarımıza yapışmakta ve hastalanmamıza sebebiyet vermekle beraber iyileşmeyi de geciktirmektedir. Ankara Güveniş Halı Yıkama olarak koltuklarınızı deneyimli personelimizle itinayla temizlemekteyiz.

Yıllardır biriktirdiğimiz deneyim sayesinde koltuklarınıza zarar vermeden özenle temizleyerek mikroplardan arındırmaktayız. Böylece yaşam alanlarınızı sizin için daha sağlıklı ve güvenli bir hale getirmekteyiz. Koltuk yıkama fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

SAÇAK VE HALI TAMİRİ

Yoğun kullanımdan dolayı halıların püskül yada saçakları zamanla yıpranmakta, deforme olmaktadır. Halı saçaklarının sökülmüş olması zamanla halınıza daha çok zarar verebilmektedir.

 

Halı saçaklarınızı ne kadar kısa süre zarfında tamir ettirirseniz, halılarınız o kadar az yıpranmış olacaktır, bu kirli görüntü halılarınızın görünüşünü ve manen değerini de düşürmektedir. Halı saçak tamirleriniz halı püskülleriniz garantili yapılmaktadır halı saçaklarınızı halı püsküllerinizi beğenmediğiniz takdirde ödeme almıyoruz bilginiz olsun çünkü halı saçak veya halı püskülü konusunda iddialıyız.

Saçak tamiri (3).jpg
kilim, yün ve ipek halı yıkama (1).jpg

KİLİM, YÜN VE İPEK HALI YIKAMA

Ankara Güveniş Halı Yıkama olarak, her çeşit halıyı yıkadığı gibi kilim, yün halı, ipek halı yıkama hizmeti ile el dokuması veya makine dokuması olan kilimlerin temizliğini de yapmaktadır.

 

Her halıda olduğu gibi kilimlerde de profesyonel ve garantili yıkama işlemi yapmaktayız.

Kilimleriniz ve halılarınız en modern makinelerle, hijyenik koşullarda özenle temizlenir. En son işlem olarak dezenfeksiyon işlemi ile halı, yorgan, battaniye ve stor perdelerdeki virüsü, bakteriyi, küfü ve mantarı tamamen yok eder ve tarafınıza teslim ederiz.

bottom of page